Nejnovější recenze ze sekce Fotopasti

Ověřený zákazník e-fotopast.cz e-fotopast.cz

Přidáno: 6. listopadu 2023

(naposledy upraveno 6. listopadu 2023)

Zakoupeno v e-fotopast.cz

Koupil jsem celkem tři fotopasti značky bunaty. Vše nastaveno a vše je v pořádku. Mohu doporučit. Dobrá komunikace s obchodem. Fotopasti fotí a posílají fotky tak jak mají. Neni co vytknout

Bunaty Mini WiFi

Bunaty Mini WiFi

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 4. listopadu 2023

• Rychlé dodání , v 12 hod objednáno a druhý den byla fotopast u nás.

Je malá. Dobrá kombinace fotopasti malé velikosti se stahováním přes wifi do mobilu. Překvapivě kvalitní fotky v porovnání s fotopastí jiné značky, kterou už máme . První noc vyfocená kuna ve skladu a druhou noc již zaměstnanec při krádeži. Investice se nám vrátila. Hodnotím kladně pomoc infolinky s zprovozněním foto pasti a zodpovězení všech dotazů. Objednáno v 12 hodiny a již druhý den bylo zboží u Vás.

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 1. listopadu 2023

• Funguje jak má
  • Možná (ale to je otázka názoru a k čemu se bude používat) by to chtělo trošku širší úhel záběru
Bunaty FULL HD

• zatím spokojenost

Ověřený zákazník EVOLVEO Ověřený zákazník

Přidáno: 29. října 2023

Zakoupeno v EVOLVEO

Fotopast jsem vyzkoušel a splňuje očekávání. Ale chybí kabel na připojení k počítači (vypůjčeno od mobilu) a zatím jsem ještě nevymyslel, jak budu připojovat čtečku k fotopasti a následně čtečku na počítač.

Reakce obchodu EVOLVEO

děkujeme za Vaši recenzi.
Kabel na připojení k počítači není součástí balení. K přenosu dat doporučujeme využívat čtečky SD karet, která je součástí balení. Pokud budete chtít přenést data z SD karty, vyjmete SD kartu z fotopasti a vložíte ji do čtečky SD karet, tu následně připojíte k počítači. Jedná se o velmi jednoduchý a oblíbený způsob přenosu dat.
Přeji Vám hezký den.

Ověřený zákazník INFOTO.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 24. října 2023

(naposledy upraveno 24. října 2023)

Zakoupeno v INFOTO.cz

Obtížné a složité zprovoznění a nastavení. Malý display. Ze tří zakoupených jsem po měsíci jednu reklamoval. To proběhlo v pořádku ale je to nepříjemné. U jedné mi hned po otevření vypadla na zem těsnící guma.

Reakce značky BUNATY

Nastavení není složité. Na internetu a na youtube je nespočet video návodů jak tuto fotopast nastavit. Dále je k dispozici technická podpora na telefonu 601571036 po - pa 9 - 17 hod a není problém nastavit fotopast po telefonu, zabere to pár minut. Fotopast má displej standartní velikosti na žádné jiné fotopasti se větší displej ani dát nedá , fotopast by musel mít pak velké rozměry. Co se týče reklamace tak žádný problém ve fotopasti nebyl, ale byla chyba v nastavení. Vždy je lépe nám 3x zavolat. Vždy rádi pomůžeme po telefonu

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 19. října 2023

Zakoupeno v Alza.cz

Ve výbavě chybí napájecí zdroj stačil by kabel

Ověřený zákazník EVOLVEO Jarda

Přidáno: 15. října 2023

(naposledy upraveno 15. října 2023)

Zakoupeno v EVOLVEO

Zdravím.Zakoupeno nedávno.Nastaveno odzkoušeno funguje.Jen ještě dořešit lepší baterie nebo externí zdroj.Nastavení není složité.Vyzkoušeno i za deště.Funguje těsní takže vše v pořádku.Jen chybí napájecí kabel který asi ani nebyl součástí . Ten je až u Solárního panýlku.Ten jsem zatím ještě netestoval.E-mailové časová prodleva nějaká je a vzhledem k počasí přišli fotografie do několika minut . Zatím budu testovat dál. Případně můžete zkusit změnu operátora jak vám budou dané služby pak vyhovovat . Na lumpy a zloděje ideální :) a divá dravá zvěř také.Už alespon vím , že ta čená kočka tam opravdu chodí shánět jídlo.

BUNATY 4K WiFi Solar

BUNATY 4K WiFi Solar

Ověřený zákazník INFOTO.cz Jiří

Přidáno: 14. října 2023

Zakoupeno v INFOTO.cz

• včasnost dodání

Ověřený zákazník Alza.cz Pavel

Přidáno: 12. října 2023

(naposledy upraveno 12. října 2023)

Zakoupeno v Alza.cz

• Překvapilo mě, zpracování a funkčnost produktu. Kupoval jsem jako časosběrný fotoaparát na stavbu, tak jsem zatím zkoušel jen tyto funkce. Pro mé potřeby to bude ideální stroj. Jak někteří popisují složitost nastavení, tak na tom nic není. Stačí postupovat dle návodu.
  • První snímek je vždy nepoužitelný, myslím si že bude i u videa a dalších funkcí. Prostě po zapnutí (kdy je kamera otevřena) se automaticky aktivuje daná nastavená funkce a třeba u mého nastavení vždy udělá okamžitě po zapnutí nepoužitelnou fotku. Asi by stálo za to do systému dát možnost nějakého zpoždění po zapnutí.
  • Druhá věc se kterou jsem si chvilku lámal hlavu byla přiložená flash v krabičce k čemu slouží a nefunguje, než mi došlo, že je to čtečka paměťových karet. Slot na tu kartu je tak schovaný, že jsem na to přišel až po chvilce zkoumání.

Ověřený zákazník Alza.cz Ing. Ctirad Pacák

Přidáno: 11. října 2023

Zakoupeno v Alza.cz

• obtížně srozumitelný návod a nejasné nastavování. Zatím se mi nepodařilo docílit snímání jednotlivých snímků iniciovaných pohybem objektu v zorném poli, natáčí dlouhé bezcenné záběry bez zjevného popudu

• Malý rozměr, nízká cena, jen 4 baterie.
  • Absence displeje - nutnost nastavení pouze na PC.

Po roce a půl odešlo noční přisvícení, reklamace na Alza úspěšná.

Wachman Mini Full HD

Wachman Mini Full HD

Ověřený zákazník Roy.cz Registrovaný uživatel

Přidáno: 7. října 2023

(naposledy upraveno 7. října 2023)

Zakoupeno v Roy.cz

• velký úhel pohledu, dosah min.20m

Ověřený zákazník Fotopasti Bunaty Kamil

Přidáno: 6. října 2023

(naposledy upraveno 23. října 2023)

Zakoupeno v Fotopasti Bunaty

• spolehlivá fotopast
  • odesílá fotky
  • podpora s nastavením po telefonu
  • kvalitní foto i video
  • dárky zdarma navíc

Mám 5 let několik těchto fotopastí. Kupuji další a doporučuji všem. Děkuji vždy za pomoc technika od Bunaty - nadstandartní přístup k zákazníkům, to se dnes už jen tak nevidí. Já jako antitalent na počítače tak vždy ochotný člověk na telefonu poradí a pomůže. Moc děkuji

Ověřený zákazník EVOLVEO Vlastik.cb

Přidáno: 4. října 2023

Zakoupeno v EVOLVEO

Velmi kvalitní produkt za dobrou cenu.

Bunaty Mini Full HD

Evolveo StrongVision PRO 2G

Ověřený zákazník EVOLVEO Roman janků

Přidáno: 3. října 2023

Zakoupeno v EVOLVEO

Ze 3 zakoupených fotopastí 1 nefunkční.
Zbývající 2 po dvou dnech provozu přestaly odesílat MMS.

Reakce obchodu EVOLVEO

děkujeme Vám za zanechání Vaší recenze. Vidím, že jste se již obrátil na naši technickou podporu a celá situace se řeší k Vaší spokojenosti.
Přeji Vám hezký den.

Ověřený zákazník Oxe.cz jzvolanek

Přidáno: 2. října 2023

Zakoupeno v Oxe.cz

• Kvalitní záznam za světla
  • Velmi dobrý obraz v noci
  • Snadné nastavení
  • Široký rozsah nastavení požadovaných parametrů
  • Velmi dobrá kamera v této cenové kategorii
  • Externí baterie /není nutné kupovat tužkové baterie/
  • Připojení externí baterie je na spodní straně kamery.Při každém otevření dvířek je nutné odpojit konektor baterie.
  • Kameru nelze jednoduše postavit na spodní stranu,protože zde opět vadí připojený konektor baterie.

Fotopast doporučuji z důvodu pořizování kvalitních záznamů,snadnosti obsluhy a možnosti širokého nastavení.Při používání externí baterie mi vadí připojení konektoru přes dvířka na spodní straně.Připojení konektoru z boku přímo do kamery by bylo vynikající a produkt by byl bez chyby.

Ověřený zákazník suntech.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 1. října 2023

Zakoupeno v suntech.cz

Funguje spolehlivě

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 26. září 2023

• Opravdu hodně nízká cena
  • Fotky jsou kvalitní a použitelné
  • Velká šířka záběru, hodí se asi spíše na menší vzdálenosti
  • Přehledné menu v češtině
  • Velká výdrž
  • V noci svítí jak vánoční stromeček. Nevhodné proti zlodějům
  • Jeden kus jsem musel reklamovat. Neudržel správný čas.

Skvělý poměr cena/výkon.

Zobrazuji 81 - 100 ze 500 recenzí 1...3 4 [ 5 ] 6 7...25