ForestCam LS870

940nm (neviditelný)
GSM
Časosběrné video

• , zakoupeno v fotopast-fotozved.cz

Kvalitní záznam, fotky a srozumitelný český návod!
    K tomu kvalitní sd karta plusem!!
    Cena vzhledem ke kvalitě více než rozumná!!

• uživatelská přívětivost

• - české menu a manuál
    • - expoziční automatika volí zbytečně dlouhé časy - objekt v
    • pohybu je mázlý
    • - nepraktické ovládání nastavení
    • - přiložené baterie (po vložení do přístroje jen 2/3 kapacity)

- celkem použitelné

Infra přísvit
940nm (neviditelný)
GSM
Časosběrné video

Nové fotopasti FORESTCAM jsou na českém a slovenském trhu od 1. čtvrtletí roku 2015. Fotopasti značky FORESTCAM vynikají svou jedinečnou konstrukcí a výborným poměrem cena/výkon. Mezi největší plusy patří vestavěná LCD obrazovka pro snadné zaměření fotopasti, oddělené baterie od citlivých částí a jejich velice snadná výměna. V porovnání s jinými značkami je značka FORESTCAM více než zajímavá.

• Dosah neviditelného nočního osvitu IR diod 940nm je 15 metrů.
  • Přednosti fotopastí FORESTCAM
  • České menu
  • Nemusíte mít obavy, že nedokážete fotopast nastavit. Nastavení je opravdu jednochudé a zvládne ho každý!
  • Rychlost spouště
  • Rychlost spouště je velice důležitý parametr, který udává dobu, za kterou je fotopast schopna po vstupu na stanoviště pořídit záznam. FORESTCAM s nejnovějším firmwarem nabízí působivou rychlost 0,7s.
  • Nastavení časovačů

Mezi opravdu silné stránky fotopasti patří management časovačů. Pokud například potřebujete, aby fotopast pracovala pouze v nočních hodinách, není nic jednodušího, než fotopast na časový úsek nastavit. Fotopast umožní nastavit až tři rozdílné časové úseky.

• , zakoupeno v fotopast-fotozved.cz

Kvalitní záznam, fotky a srozumitelný český návod!
    K tomu kvalitní sd karta plusem!!
    Cena vzhledem ke kvalitě více než rozumná!!

• uživatelská přívětivost
    • funkce a kvalita pořízených snímků

• + jednoduché ovládání
    • + velmi užitečná obrazovka vepředu
    • + pořizuje velmi pěkné fotky
    • - trochu vyšší pořizovací cena

Od této fotpasti jsem tolik nečekala. Je pravda že cena je vyšší, nicméně jsem s touto fotopastí opravdu spokojena. Splnila plně moje očekávání.

• vysoce nad mé očekávání
    • velmi pěkné fotografie
    • oceňuji zejména velmi praktické ovládání a zamíření fotopasti přes okénko v krytu
    • Zatím jsem žádné neshledal

Člověk si sice může koupit levnější fotopast, ale po mých zkušenostech s jinými výrobci a prodejci jsem zatím spokojen. Poměr cena - výkon je naprosto adekvátní. Moje uživatelské zkušenosti jsou průměrné, ale už mně rukou prošlo pár fotopastí (i důsledkem nenechavců, díky kterým jsem o pár přišel) takže po bližším seznámení poznám kvalitnější výrobek.
    Výhodou také je, že pan majitel má kamennou prodejnu, kam si člověk může přijít fotopast osahat. Takže budoucím kupcům přeji spokojený nákup a ať dlouho vydrží (domnívám se, že si můžete na tuto fotopast pořídit i futrál proti odcizení, samozřejmě se ale raději zeptejte, jestli to na ní sedne, protože náhoda je blbec.)

• Výborné maskování.
    • Dlouhý dosah IR přísvitu.
    • Obrazovka v předu, umožní nasměrovat i zavřenou fotopast díky důmyslnému průřezu v krytu.
    • Dostupné ovládání.
    • Neviditelné svícení.
    • Laser
    • Kvalitní záznam zvuku
    • Snad jen vyšší cena, původně jsem chtěla fotopast do 4000Kč.

Fotopast byla koupena jako dárek. Dlouho jsem se rozmýšlela, kterou zvolit, nakonec jsem vzala na doporučení FORESTCAM.

Po měsíci jsem se rozhodla napsat recenzi, protože přítel je z této fotopasti doslava unešený.

Fotopast je používána více jak měsíc, kdy pracuje stále na jednu sadu lithiových baterií. Noční fotografie jsou velice kvalitní. Pořizovali jsme i video, ale toto žere více baterie.

Fotopast doporučuji opravdu každému, kdo neválčí s rozpočtem, i když já jsem původně zamýšlela fotopast do 4000Kč, nakonec jsme rádi za tuto koupi.

• , zakoupeno v Fotopasti-fotopast.cz

• - české menu a manuál
    • - expoziční automatika volí zbytečně dlouhé časy - objekt v
    • pohybu je mázlý
    • - nepraktické ovládání nastavení
    • - přiložené baterie (po vložení do přístroje jen 2/3 kapacity)

- celkem použitelné